علی سیاسرانی شهردار کجور
شهردار کجور
پروژه ها
جاذبه های گردشگری

آخرین بازدید از سایت
بازدید امروز: 2
بازدید دیروز: 64
بازدید هفته: 562
بازدید ماه: 989
مجموع بازدید: 131515

واکنش سرپرست شهرداری کجور، جناب مهندس جعفری در خصوص اتفاقات اخیر مربوط به وقوع سیل

نوشته شده در تاریخ 1400/06/11 در ساعت 12:01

933
واکنش سرپرست شهرداری کجور، جناب مهندس جعفری در خصوص اتفاقات اخیر مربوط به وقوع سیل:
* آنچه در توان ما بود انجام وظیفه شد*

مهندس جابر جعفری  سرپرست شهرداری شهر کجور با ابراز همدردی با مردم شریف کجور که مورد وقوع سیل قرار گرفته اند اظهار داشت؛ با امکانات کم موجود از جمله یک دستگاه بیل بکهو ، یک دستگاه مینی لودر و پنج نیروی فعال خدماتی، یک عدد کف‌کش و دو عدد پمپ آبی که در اختیار داشتیم بلافاصله در زمان سیل در محل وقوع حضور یافته و در کنار نیروهای مردمی شروع به عملیات بازگشایی معبر و تخلیه سیل از حیاط و منازل مردم آسیب دیده نمودیم.
با توجه به کمبود امکانات و تجهیزات تا حوالی ساعت ۲۲ در حال تخلیه آب از منازل بوده و بعد از آن نیز در شهرداری به حالت آماده باش حضور داشته ایم.
ضمناً به محض وقوع سیل با نیروهای امدادی، و مسئولین مدیریت بحران جهت کمک رسانی و مساعدت تماس گرفته شد.
جعفری سرپرست شهرداری کجور افزود  :  امروز در حضور جمعی از شهروندان، با تماس و پیگیری های صورت گرفته ی شهرداری و شورای اسلامی، آقای یزدانی فرماندار محترم، خزایی معاونت فرمانداری ، بیژنی بخشدار بخش کجور ، شریفی مسئول هلال احمر بخش کجور ، بیژنی رئیس بنیاد مسکن، اسماعیلی رئیس آب و فاضلاب استان، پور داوودی رئیس منابع طبیعی بخش کجور، کدیور رئیس اداره راه شهرستان نوشهر، کلانتریان رئیس امور آبیاری شهرستان نوشهر، بسطامی رئیس بهزیستی شهرستان نوشهر از خیابان ها و منازل سیل زده بازدید بعمل آمد.
لازم بذکر است حادثه وقوع یافته نیاز به ریشه یابی و جلوگیری از مبدأ دارد که این امر نیازمند زمان،مطالعات و هزینه می باشد.

همچنین بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر شورای اسلامی و شهرداری را از همشهریان غیور شهرکجور و همه مسئولین محترم خاصه جناب آقای فرماندار محترم و جناب آقای کلانتریان بابت در اختیار قرار دادن یک دستگاه بیل زنجیری و شهرداری پول برای در اختیار قرار دادن یک دستگاه کامیونت و همه کسانی که به نحوی برای کاهش جبران خسارتهای فروان به مردم مظلوم شهر کجور  تلاش کردن .

امام علی‏ علیه السلام :
خوشا به حال آن که به بندگان خدا نیکی کند و برای آخرت خود زاد و توشه برگیرد.
همچو خورشید به ذرات جهان قسمت کُن
گر نصیبِ تو ز گردون، همه یک نان باشدتمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شهرداری کجور میباشد
طراحی و اجرا توسط گروه مهندسی فناوری رایان ارتباط